Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek "bagolyból...

Hogyan legyek "bagolyból pacsirta"?

Figyelt kérdés
Ugye a bagoly az, aki későn fekszik és későn kel, a pacsirta pedig korán fekszik korán kel. 15 éves vagyok, 6 órakor kell felkelnem az iskola miatt és maximum délután 3-ig vagyok. Minden egyes reggel egy kínszenvedés, hiába zuhanyzok le egyből, nem frissülök fel, ugyanolyan fáradt vagyok. Szeretnék betartani egy napirendet, edzéssel és még több tanulással, de nem sikerül, mert ahogy hazaérek, a fáradságtól dőlök az ágyba este 7-ig. Mit próbáljak ki/hogyan tudnék ezen változtatni? Esetleg milyen vitaminokat szedjek? Magnéziumot és C vitamint eddig minden reggel vettem be.

2015. nov. 29. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Lehet 15 évesen kicsit korai még, de próbáltál már kávét inni ebéd után? Csodákra képes.
2015. nov. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
192 cm vagyok és 90 kg :D Szerintem bírnám a kávét cukor nélkül, főleg rendes étrend mellett.
2015. dec. 3. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!