Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Végbélrepedés ellen mi a...

Végbélrepedés ellen mi a leghatásosabb módszer?

Figyelt kérdés
Kenőcsre, esetleg kúpra gondolok, ami tuti siker. Előre is köszönöm a hasznos válaszokat! :)

2018. júl. 30. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Erőltetett nehéz esetleg folyamatos ülőmunka ? Ha nem akkor a sok modern és főtt dolog sok fehérje finomított cukor fehér liszt okozza .
2018. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kenőcs, kúp csak ideiglenesen szünteti meg, az első erőlködés, vagy hasmenés esetén újból bereped, proktológushoz kell fordulni.
2018. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Étrendet kell változtatni,más csak a tüneteket kezeli.
2018. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A változtatás folyamatban van, dolgozom rajta. Köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 31. 10:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem annyira faj 5 6 hete


Orvos latta vegbelrepedes. Izzadsagcseppek a wcn


Regen 1 2 perc a nagywecezes kozben a wcn most meg akar 1 orat is szenvedem.sajnos.dulcolaxxal tudtam.csak.hasznaltam.ra reparon krem.kenocs.koromvirag kenocs .a hemorid kenocs egy nagy sz*r.ugy egett luktetett utana h 1 napig nem tudtam aludni este .5 6 het alatt 1 szer vettem.ulofurdo es utana eloszor mikor jott 2 3 nap mulva kb nem.fajt elmult minden.meleg ulofurdot kadba 20 30 percet ajanlok.elnyugtat es nekem.tuti attol lett jo😘 ma sikerult es visszagondolva uj modszer amit kiprobaltam ez.es kozbe ereztem a testem.is ellazul a rohano stresszes vilagba kell is .amugy a stressztol is akar lassaban gyogyul

2018. okt. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igyal reggel kavet. Beinditja a belmozgast .nem lesz szorulasod:) 6 szor erosebb mint pl egy meleg tea. H jobban beinditja a dolgokat;) Sok folyadek. Lenmagolaj paraffin olaj. Ugyal bele . Hidd el ezek segitenek.keruld a csokit.nozogj picit.rostos etelek.keruld peksuti feher kenyer.egyel zoldseg gyumolcs.hidd el ez segit! Amugy dulcolax kup az meg lagyabba teszi elejen nagyon faj.meleg kamillas ulofurdo.segitenek hidd el ilyen sorrendbe!
2018. dec. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidd el nyar ota szenvedem 1 2 hete jo: egesz jo ezt valtoztattam eszek meleg levest kaja elott. Es dulcolax fel szekeleles elott ettol fellazul kijon mind. 5v10 15 p ig brnt tarzod tuti kijon nekem sokszor 3 p ig tom bentartani aztana a lenyeg a Proktis M kenocs es Proktis M kup kupot be ra kenocs szekeles utan hidd el jo!!! Meg napi 1 kifacsart 1 pohar narancslevet iszom.hidd el segitebek ezek hajra!renelem jobb lesz en nyar ota szenvedem a kupit napi 1 max 2 ster lehet tuti segit
2018. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miota hasznalom a veny nelkul kaphato Proktis M termekeket 1 2 hete azota vettem eszre kb mar nem is faj meg ezeket is betartom 1 2 hete meg kerulom a sok csokit hidd el.meg barna kenyer joghurt activia ezeket nyomasd de a lenyeg a Proktis m kenocs kup es ha melle iszol is meg narancsle te is facsarsz jo lesz
2018. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!