Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tyúkszemirtó használatakor...

Tyúkszemirtó használatakor lehet fájdalmat érezni? Arra gondolok, hogy mar.

Figyelt kérdés
Van a sarkam talp felőli oldalán egy bőrkeményedés szerű, amit ha megnyomok fájdalommal reagál (talán ideget nyom).Tyúkszere gondolok, de az általában máshol szokott előjönni. No ezt szeretném kezelni,de abban sem vagyok biztos, hogy tyúkszem.
2018. aug. 2. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Kipróbált és bevált megoldás: Vágd a kövirózsa (pozsgás növény) levelét két lapocskára és a vágott felületével tedd (erősítsd) a tyúkszemre. Hagyd hatni, majd ismételd meg párszor. Kolléganőmnek ajánlottam és használt neki. Én magam nem próbáltam ki.
2018. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az még idehaza is van, kipróbálom. Köszönöm a választ.
2018. aug. 3. 06:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem éppen most van 2 napja egy tyúkszem tapasz az ujjamon, de nem mar, nem érzek semmilyen fájdalmat.
2018. aug. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szépen megkérlek, hogy az eredményről - akár privátban is lehet - értesíts, nehogy akaratom ellenére másokat félrevezessek. Előre is köszönöm.

2018. aug. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!