Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvásterápiás cpap gép szerviz...

ATXXTA kérdése:

Alvásterápiás cpap gép szervizet keresek? Remstar m-seires modelszám 501. Az automata része nem megy nem emeli a nyomást

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

I.kerület Márvány u. 17.


[link]


Nem tudom, egy szerelőjük van-e csupán, de Nagy László szerelő, ilyen orvosi ketyerék tudója segített az én gépemen.

Másik telefonszámon értem el ugyan, de lehet, több száma van, lehet, a központ lapján lévő szám már új, lehet, ez itt másik szakemberé. 2 nap múlva mehettem vissza, azóta minden oké.

Pótszűrőt is vettem még hozzá, az éppen úgyis kellett volna.

Ami lényeg: te se nyúlj a gépbe, mást se engedj, csak és kizárólag speckó szakembert! Dokumentálva legyen, ki mikor miért nyúlt a gépbe, mit csinált...stb.


Nem tudom, érdemes-e hétfő előtt valamelyik mobilt megcsörgetned, de ha nem sürgős, akkor hétfőn hívd fel a központot : minden infót megkapsz!

Ha Budapest messze van számodra, biztosan tudnak szakembert az ország egyéb helyein is.


Nagy László általam ismert mobilja : +3620-9776802

Jó egészséget, sorstárs! :)

2018. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. dec. 2. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!