Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hormon, gén, mi felelős...

Pszicho88 kérdése:

Milyen hormon, gén, mi felelős a súly és izomnövekedésért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jó 3 éve edzek és a súlyom ugyanannyi, sosem nő.

Az alakom picit formálódik, de nem bírok magamra súlyt felszedni. Edzek minden testrészre, nincs baja a pajzsmirigyemnek, sem a véremnek, voltam már kivizsgáláson is, minden rendben volt, legalábbis szerintük.


Picit sok volt bennem a női nemi hormon, meg a szőrnövekedésem lelassult és elég pici a farkam.

180 cm magasságomhoz 70-72 kg társul.

A súlyom a terhelés növelése ellenére sem nő.

Sokat eszek és edzés után tiszta rizsfehérjét viszek be, natúrat. Rizst és sertést eszem salátával, tehát megvan a megfelelő étrend is.

Street workout edzéseket csinálok, közben edzem lábra is.


Mi az ami segíthetne a súly megtartásában és az izomtömeg, erő növelésében? MIlyen hormonok, gének irányítják ezt a folyamatot?


Tudom módosítani a génjeimet, hormonjaimat frekvenciás úton. Tudok rájuk hatni. Valószínűleg a gyerekkori traumáim hatására leállt valamely hormon és géntermelődés és arra vagyok kíváncsi mi állhatott le pontosan.

Olyan gén kéne, ami erőszakossá, vaddá tesz, hogy kiálljak magamért és ne nyomjanak el és növeli az éberséget és agyi aktivitást. Sokszor érzem, hogy oxigénhiányos az agyam és nem jut bele elég oxigén.


Köszönöm a választ előre is.

Bocs, hogy ilyen őszintén.

Kérem a szokásos rizsa köröket hagyjátok ki, hogy szedj vitamint omega 3 zsirsavat.

Mindkettőt szedem jó ideje és nem, bírok hízni, sőt még az izommegtartás is nehézkesen megy.



2018. aug. 4. 00:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom fasszi vagy ,hát én is 180 cm vagyok és 68 kg bár nem edzek 3 éve csak futtok meg táncolok itthon ,szerintem neked az alkatod ilyen ,és erősőts csak ez nem látszik külsőre ez ellen sokat nem tudsz tenni .
2018. aug. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Rock zene attol bevadulsz ,tyson kiütéseket nézz meg amiben törnek zuzznak ,én is ilyen voltam ,de már vad vagyok mert rájöttem hogy,mindig az voltam egy erőszakos dög.
2018. aug. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönám válaszodat. Tudok tenni ellene, csupán a megfelelő génmódosítást kell kiválasztani.


Ha youtube csatornára beírod, a probléme nevét és a frequency szót akkor kiad egy csomó találatot, ahol frekvenciás videókat hallgathatsz, amik sejt szinten hatnak a kívánt területre, betegségre, hormonokra.

2018. aug. 4. 00:37
 4/17 anonim ***** válasza:
Hogy mivan ?xd erről sose hallotam csak arrol hogy,zene hat a sejtekre
2018. aug. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Tudsz hatni a hajad színére, szemed színére a biokinézissel, vagy tudod változtatni a magasságodat, a hormonjaidra, betegségeidet meggyógyítani.


Csupán kevés a szabadidőm, a vendéglátásban dolgozok és nincs időm utánajárni.


Legfőképpen sejt kutatókat, tudósokat, vagy ebben a dologban tájékozott embereket keresnék, akik ebben segítenének.

2018. aug. 4. 00:40
 6/17 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem hallottál róla. Ez egy betiltott találmány.


fejfájásra

Rapid Headache Relief Isochronic Tones

https://www.youtube.com/watch?v=dpyzmLzVvcE


magasságra

8 Hours- HEIGHT INCREASE Binaural Beats Meditation | GROW TALLER & FASTER At Any Age (HGH)

https://www.youtube.com/watch?v=rmbXicaurO4


Ugyanígy rákereshetsz kismillió dologra.

Nálam komoly betegséget gyógyított már, ami műtéti beavatkozást igényelt volna.

Ugyanígy jó a rákra, halálos rákbetegeket gyógyítottak ilyen módszerrel. 1 hónap alatt kigyógyultak a rákból.

2018. aug. 4. 00:44
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem ki van ficamodva 3 éve a könyököm azt is meggyógyitja? Szerintem nem XD
2018. aug. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Növök a videó nélkül is kedves kérdező 14 cm plusz eddig
2018. aug. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Szerelemre is van vmi hatásos?
2018. aug. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

A könyöködre rákereshetsz angol szavakkal.

Hirtelen ezt találtam:


Elbow Healing I (Pure Binaural, Solfeggio, Schumann Resonance, 1 hour)

https://www.youtube.com/watch?v=P8tsLy35hbg

2018. aug. 4. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!