Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eléggé félek, mitől van ez?

Menyus16 kérdése:

Eléggé félek, mitől van ez?

Figyelt kérdés

Még elég fiatal vagyok, és most a nyáron vettem észre magamon, hogy magas a pulzusom --> 100 körül, persze ez változó van hogy lemegy egészen 70-ig.Ez az egyik problémám. A másik hogy állandóan bemesélem magamnak a rossz dolgokat és ettől félek, próbálom valahogyan elterelni a figyelmemet róla, de nem mindig sikerül... Sokszor félek a haláltól is, hogy egyszer leáll a szivem, ilyenek. Az is érdekes hogy nap mint nap furcsán érzem magam, nem szédülök nem fj semmim csak egyszerűen furcsa az ahogyan élek, ahogyan látok minden. Ez nemtudom mitől lehet eléggé félelmetes számomra. :(

Segítséget szeretnék kérni.

Előre is KÖSZÖNÖM!



2018. aug. 4. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl sokat vagy egyedül. Foglald el magad valami olyasmivel, ami kapcsán emberek között lehetsz, akkor sokkal kevesebb időd lesz rá, hogy saját magaddal foglalkozz, hogy megfigyelés alatt tartsd a pulzusodat meg ilyenek, eszedbe se fog jutni, mert egész máson fog járni az agyad. Keress önkénteskedési lehetőséget, vagy kezdj el valami tanfolyamot, keress nyári munkát magadna, vagy ilyesmi. És amikor eszedbe jut valami aggógnivaló, akkor tudatosan tegyél mellé 4-5 olyasmit, ami viszont tök jó, és ami azt mutatja, hogy igenis szép az élet, és van gondviselés, mert ma se dőlt össze a házad, ma se ütött el az autó a zebrán, ma se volt földrengés, stb.
2018. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a jó tanácsot! Társaságom nemsokára lesz sok jön a nyaralásom családommal, barátaimmal, utána gólyatábor, és máris kezdődik az iskola. De akkor nem vagyok beteg ugye? Csak lelkileg?
2018. aug. 4. 20:29
 3/6 A kérdező kommentje:
De egyébként néha baráti társaságban is ezek pörögnek az agyamban... de remélem "meggyógyulok"! :)
2018. aug. 4. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy beteg, csak kamasz vagy, attól van. Akkor olyan bonyolult minden. De elmúlik. :)
2018. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Mostmár akkor megnyugodtam!
2018. aug. 5. 22:59
 6/6 anonim ***** válasza:
:)
2018. aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!