Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért horkolok így?

Miért horkolok így?

Figyelt kérdés

Szeptembertől új iskola, kollégiumos leszek, és eléggé kellemetlen lábszagom van, ez ellen veszek lábsprayt és meg is van oldva, de van egy komolyabb gond is, a horkolás.

Elvileg így horkolok.Nem tudom hogy fogom ezt elmagyarázni de megpróbálom. :D Amikor mondja az orvos pl.: hogy végy ez nagy levegőt és tartsd bent, na pontosan úgy szoktam felkelni néha, és felkelés után pedig folyamatosan fújom ki a levegőt és ez hanggal szokott járni, ilyen recsegő hang.

A másik "fura" dolog pedig mintha ennék álmomban, tudom vicces, de elég érdekes, nyammogok vagy nem is tudom mihez hasonlítsam. Testvérem szerint nem is horkolok csak ez a 2 dolog amit leírtam zavarja, és ha őt zavarja akkor valószínű a szobatársaimat is zavarni fogja, így is félek a beilleszkedéstől mert senkit sem ismerek ott, így nem főleg hogy ez a "horkolás" is itt van, és szerintem a 2. nap már költöznek ki a szobából vagy engem tesznek ki.:D Elég jól alszom, általában 9, van hogy 10 órákat is alszok, szóval kimerültség nem okozhatja. Viszont volt kiskoromban egy asztmám, elég sokáig tartott, orvoshoz is voltunk, emlékszem hogy mindig ki kellett menni a levegőre. Ez nem játszhat közbe? Megkérdeztem valakit hogy miért lehet ez, és azt kérdezte hogy volt-e asztmám kiskoromba, én pedig mondtam hogy volt, erre pedig azt mondta hogy meg is van akkor a probléma.

Mit tehetnék ellene?



2018. aug. 7. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Megkell próbálni a fekhelyen változtatni.

Lehet túl puha a szivacs, a párna túl vastag.

Vagy bærmi de rosszul fekszel.

A lábspré meg nem ér semmit, ha gombás a làbad. Sőt még büdösebb lesz tőle.

2018. aug. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Évek óta nem alszom párnán mert valamiért nem tudok rajta elaludni.
2018. aug. 7. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!