Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amióta szültem, lehet a...

Amióta szültem, lehet a fáradságtól, de iszonyatosan horkolok. Mint egy mormota. Tegnap a párom felvette hogy megmutassa mert nem hittem el. Ez borzalmas! Valakinek van valami házi praktikája ami bevált?

Figyelt kérdés

2017. nov. 24. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezen jót nevettem. Hátadon fekszel? Sok kiló felszaladt? Mond a párodnak, hogy szórjon kevés sót a szádba, vagy röfögjön vagy tapsoljon, állítólag ezek a házi praktikák hatnak :)
2017. nov. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem a fáradtságtól horkol az ember, ez valami oltári nagy hülyeség, és semmi realitása nincs. Orvoshoz kell vele menni. Egy csomó ember pl azért horkol mert el van hízva plusz dohányzik.
2017. nov. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
5kg plusz van rajtam.az oldalamon vagy hason alszom.háton nem is tudok.
2017. nov. 24. 09:39
 4/4 anonim ***** válasza:

En is jot nevettem :)


Nos, hat igen ... ilyen okokbol szoktak a hazasparok kulon haloszobaban kikotni.

2017. nov. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!