Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallott-e valaki a Lokál...

Hallott-e valaki a Lokál újságban meghirdetett XV-720 mikrochip hallás erősítőről? Kinek vált be, kinek nem? Sajnos nem olcsó, és gondolkodok rajta, hogy érdemes-e megrendelni vagy sem. Ez csak a gyakorlatban fog kiderülni!

Figyelt kérdés

#XV-720 #hallás erősítő
2018. aug. 9. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A kérdésedre nem tudok választ adni, de hallásproblémákkal mindenképp fordulj szakemberhez.
2018. aug. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha rossz a hallásod akkor menj el audiológiára. Ott személyre szabott ORVOSI SEGÉDESZKÖZT fognak készíteni neked ami valóban javítja a hallást. A fenti készüléket nem ismerem, de a "rendelek egyet és postán küldik" semmi jóval nem kecsegtet. Főleg ha "nem olcsó". Szemüveget sem a neten rendelünk, hanem szemésszel vizsgáltatjuk s optikussal készíttetjük el.
2018. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Én még arról az újságról sem hallottam soha. Te meg egy orvosi segédeszközt akarsz tőlük rendelni. Különben ez a XV-720 az embernek, vagy állatnak való?
2018. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2018. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olvastam rola h ordas nagy kamu.
2018. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Aki képes azt válaszolni, hogy nem tudja, hogy embernek, vagy állatnak való egy hallókészülék, az jobb ha csendben marad, és nem ír badarságokat!

Ami a "menj el orvoshoz" ajánlgatást illeti, nyilván már első körben megpróbáltam, de ott is egy bóvli hallókészüléket írtak fel annak idején, melyet egyszerűen nem tudtam használni. Nyilvánvaló, hogy vannak, akik ezt megvásárolták, én kizárólag az ő véleményükre lettem volna-lennék kíváncsi. Tiszteljük jobban egymás problémáit - egymást!

2018. okt. 2. 14:25
 7/7 BereiZsolt válasza:
szia megtaláltad a választ ? én sem ismerem de attol tartok inkább hirverés volt nekem profi hallokészülékem digitális 2 programos 16 csatornás az nagyon jó volt mert átkapcsoltam és a nagy zajban (gyárban diszkoban buszon utazva) hallottam tisztán amit mondanak be lehetett állitani szgéppel. sajnos elveszitettem és azt sem tudom milyen márka de drágák sztem 200 ezer felett van az ára. ne dolj be sok a kamu hirdetés még orvossal is alátmasztják de ha olcsot akarsz igaz kell kb 4,6 db hallokészülék belöle nekem legalábbis de kb 7 ezer ft ba kerül és tölthetö igaz évente legalább kell cseréljem mindet de ez van egyelöre. tv shopos a lehel ut 1 sz alatt veszem de csak az aksis megy tisztán nem tom mi ez a xv720 mikrochip de nem javitja a hallást az tuti amikor hang éri a fület az nem javitja soha a hallást kamu lehet az akármilyen drága hallokészülék legfennebb sokkal tisztább hangot ad le nem zug nem recseg na josokat irtam de remélem hasznos is megjelent most is a lokál ba 16900 ért de én nem hiszeknekik ezen az ároninkább veszek 2 db ot ami bevált de az aliexpress en 5000 ft ért van kinai a cuc de amint irtam elvagyok vele amig egy kissebbet nem találnak fel ja és szétszedtem nincs semmi csipp benne hanem egy egyszerü kis erösitö egy 40 mAh gombaku ami max hangerön 4-6 orát bir ki fél év után már cssak 2,3 at na irtam párat de még tudnék irni :D
2019. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!