Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes elvégezni...

Iddmegahugyom kérdése:

Szerintetek érdemes elvégezni Marosvásárhelyen a Sapientia egyetemen a Közegészségügyi szolgáltatások és politika szakot?

Figyelt kérdés
Mik lehetünk esetleg ha elvégezzük az egyetemet?

2018. júl. 29. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs konkrét tapasztalatom, de közel lakom Marosvásárhelyhez, úgyhogy ismerem ezt az egyetemet, és gondolkodtam is rajta. Azt pontosan nem tudom, mi leszel, ha elvégzed, de az egyetem oldalán úgy tudom, arról is tájékoztat. Én egyébként összességében azt hallottam a Sapientiáról, hogy nem jó választás, több ismerősöm is elvégezte nulla sikerrel.
2018. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,hát az oldalukon nincs konkrétan leírva,hogy az egyetem elvégzése után hol tudok elhelyezkedni,de így már biztos,hogy elengedem,nem szeretnék 3 évet értelmetlün eldobni az életemből,hogy majd utána a megszerzett diplomával ne tudjak elhelyezkedni sehol.
2018. aug. 2. 01:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus murokegyetem ahol csak az idődet veszted. Ha komoly egyetemet szeretnél végezni, akkor Bukarestbe, esetleg Kolozsvárra menj.
2018. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!