Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap este Fűveztem és azóta...

Tegnap este Fűveztem és azóta szarul vagyok mit tegyek hogy el muljon?

Figyelt kérdés

Este haverokkal be szívtam, és elég sokat szívtam a füves cigibol ..

Aztan el telt pár perc és el kezdett gyorsan verni a szívem , azt hittem szívinfarktusom lesz és még fogok halni , az egész testem el kezdett zsibbadni , hanyingerem is volt de nem tudtam hanyni, muszáj volt ide oda lepegetnem vagy énekelni vagy barmi hogy el tereljem a figyelem a halál erzesrol,össze vissza bohockodtam de közbe annyira ideges és sokkos állapotban voltam ...

Aztan ma fel keltem azt hittem jo lesz minden , erre nem úgy mint tegnap de azért szarul vagyok .. Szedulok a szivem is furcsa , furan erzem faj a hasam is kb minden bajom van .. Segítsetek légyszi valami tanácsot hogy el muljon mi hamarabb mert én ezt nem birom..



#fű #rosszullét #Fűveztem
2018. aug. 9. 23:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
és most?
2018. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Most se...
2018. aug. 10. 21:40
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez mar csak para amit magadnak krealsz..soha tobbe ne fuvezz azt ajanlom
2018. aug. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Na és most már jobb, vagy azóta már szívtál is?
2018. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Rip
2018. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ugyan ez volt velem is pár napja.Eltoltunk 4-en fél grammot, és rá olyan 20-30 percre olyan szarul lettem azt hittem meghalok. Amiket leírtál ugyan ezek voltak velem is. Még most is kicsit szarul vagyok de szinte már semmi. Az az érdekes hogy előtte már egyszer próbáltam,akkor mondjuk 5en voltunk de szerintem akkorát nem oszt, nem szoroz. Rohadt jó volt, mint most az eleje. Ja és ugyanazt szívtunk most is.Nem szar herbált vagy valami fost.De ezután nem tudom mi lesz.
2018. aug. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!