Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szex, lakótársak?

Szex, lakótársak?

Figyelt kérdés
Egy szobát bérlek egy 2 szobás lakásban, és az érdekelne, hogy ha szexelnék a párommal amikor otthon vannak a másik szobában, esetleg este amikor aludnának és átszűrődne néhány hang, akkor mennyire jogosan szólhatnának érte? Emiatt van bennem gát és megöli a pillanatot bennem. Ti leszarnátok és hadszóljon, vagy ti sem csinálnátok?
2018. aug. 12. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Én úgy oldom meg,hogy amikor otthon vannak a lakótársaim akkor halkabbra vesszük a párommal és kimondottan este csináljuk amikor valószínűleg alszanak a többiek.Ha meg nincsenek otthon akkor mehet bármilyen hangerőn. Azért nem akarom felverni őket a hangoskodással nem fair,én sem örülnék ha arra ébrednék hogy valaki nyög.
2018. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
3 evig volt lakotarsunk, volt, hogy hallott minket minden igyekezet ellenere is. Amugy ha nem volt otthon, szerintem meg a szomszedok is hallottak... :D ha otthon volt, nagyon igyekeztunk halkra venni a dolgot.
2018. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Attól is függ, ez mennyire gyakori. Ha heti 1-2 alkalom, és mondjuk hétvége, nem szólnék. De ha emiatt nem tudnék aludni, és másnap reggel munkába kéne mennem, zavarna. Legegyszerűbb megbeszélni vele, lehet hogy füldugóval alszik, és amúgy sem hallaná.
2018. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval ha este csináljuk és igyekezve halkan, akkor gyakorlatilag szavuk nem lehet érte, max meghallják ha picit feljebb megy a hangerő :) Köszi a válaszokat!
2018. aug. 12. 23:45
 5/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul a meleg miatt félig nyitott ajtóval alszik. Nem tudtam mi hiányzik. :D Egyébként ő a párjával van sokszor, de még egyszer sem hallottam őket.
2018. aug. 12. 23:46
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Én egy évig laktam így egy párral egy lakásban, ők a nagyszobában, én a kicsiben, és egymás mellett volt a két szoba, de soha nem hallottam semmit, csak a szagot lehetett érezni az előszobában.

Most fölöttem lakik egy pár, ők mindig szombat délután csinálják, csak a kopogást lehet hallani, meg a csaj nyefegését. Már annyira megszoktam, hogy nem foglalkozom vele.

2018. aug. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

Nem szólhat jogosan.

Te is ott laksz, fizeted a rezsit, nehogy már aszkétaként élj.

Annyi, hogy nem kell sikítani, de nyugodtan szexelhetsz.


Legalábbis, ha a lakótársam rámszólna, mert KÜLÖN szobában csukott ajtónál szerelmesekedek halkan, nagyon kiröhögném.

2018. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
49%
Erre csak annyit tudok mondani hogy annó a kollégiumban a szobatársam este felcsempészte a barátját és ott csinálták a másik ágyon. Persze mindent hallottam de ők azt hitték hogy alszok. Legalább ti másik szobában csináljátok, meg maximum figyeltek hogy ne legyen túl nagy hangzavar. Ha meg valamit meghallanak akkor sem szólnának , szerintem.
2018. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Vegyétek be őket is.
2018. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!