Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ádámcsutka, nyelőcső környékén...

Ádámcsutka, nyelőcső környékén milyen probléma léphet fel?

Figyelt kérdés

Régebben talán túl merev testtartással néztem a monitort hosszabb ideig, kissé előrehajolva. Akkor hirtelen olyat éreztem, mintha az ádámcsutkám környékén valami ott elől a nyakamnál ott belül "leesne", elmozdulna a helyéről. Fájni nem fájt, csak fura érzés volt. Néha éreztem ott "valamit" utána is, máskor egyáltalán nem érzek ott semmi gondot. Múlt héten úszásnál a víz alá merülve úsztam, akkor is picit előjött az érzés.

Szemmel érzékelhető ill. tapintható rendellenességet egyáltalán nem veszek észre.

Ez mi lehet? Kellene kezdeni vele valamit? Ha igen, mit?


2018. aug. 15. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy, itt az ideje, hogy kivizsgáltasd magad. Mostanában egyre több férfinél fordul elő probléma.


Ha engem kérdezel, akkor szerintem köze van hozzá Csernobilnak is..

2018. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És mi lehet maga a probléma, mit tudnak csinálni vele?

Gondolom, a háziorvoshoz kell menni először.

2018. aug. 15. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Háziorvos, vérvétel és kérj egy kimondott nyaki-pajzsmirigy UH beutalót, mert a vérvétel adhat téves diagnózist, és negatívnak mutatja azt ami valójában pozitív.
2018. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!