Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezt a fájdalmat nyeléskor mi...

Ezt a fájdalmat nyeléskor mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Étel vagy ital lenyelése után kb 1 másodperccel érzek némi fájdalmat a szegycsontnál. Nem hinném, hogy sav lenne a probléma, mert nem eszem savas dolgokat. Ez harmadik napja áll fenn. Kicsit hasonlít arra az érzésre, mikor az embernek böfögnie kell, de nem tud. Tehát nem szúró vagy nyomó fájdalom.

Előfordulhat, hogy lelki probléma váltja ki?

Mert mikor például "sírás fojtogat", akkor is érzem a gombócot a torkomban és még azon a részen is ott a görcs. Nem tudom mennyire voltam érhető.


Köszönöm, ha válaszoltok.



2014. szept. 21. 07:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet reflux. Nem számít, mennyire eszel savasan, ha a sav a gyomrodból jön fel.
2014. szept. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt gondolnám a gyomorsavhoz égő/maró érzés társul. Így éreztem mikor sok volt a sav.


Szerencsére a harmadik napon elmúlt.

2014. szept. 24. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!