Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy a májammal van...

Lehet, hogy a májammal van valami baj? 20/l

Figyelt kérdés
Tegnap kicsit sokat ittam, fröccsöket és vodka-szódát meg shotot is. Általában gyengéket szoktam és keveset abból is. Most nem érzem magam másnaposnak, nincs hányingerem nem fáj a fejem stb. Viszont a hasam szúr, morog és olyan mintha valami folyadék keringene benne..Ez mitől lehet? Sosem éreztem még ilyet. Lehet, hogy a májam nem bírja? Ha igen, mit tegyek, vagy mennyi idő után és mitől jönne rendbe?

2018. aug. 16. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyitől még nem lehet májkárosodást kapni! A tünetek amiket írtál szimpla másnaposság! Mindenkinél máshogyan jön elő a másnaposság én pl. depressziós és életunt szoktam lenni másnap, testi tüneteim soha nincsenek.
2018. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem pl az epém nem bírja az alkoholt (sok mást sem,diétán vagyok, de néha belefér) szóval nálad is lehet, hogy sok volt neki. Főleg, ha kevered. Vagy simán másnapos vagy, vagy csak ennyire megviselte a gyomrod. De a májad meg se érezte. :)
2018. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a piától több a gyomorsavad, attól fájhat.
2018. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!