Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől szédülhetek ennyire?

Mitől szédülhetek ennyire?

Figyelt kérdés
1-1,5hónapja, van hogy naponta többször is, úgy szédülök kb 10mp-ig, hogy meg kell kapaszkodnom. Közben a karjaim, labaim zsibbadnak. Probaltam utana olvasni, de nem lettem okosabb. Valakivel volt mar hasonlo?

2018. aug. 19. 16:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki mondta a vérnyomást, de azzal nem volt baj, megmértem. Meg mikor hirtelen felállok nem akkor van.
2018. aug. 19. 16:50
 2/3 anonim válasza:
Figyeld meg, hogy milyen cselekvés után történik. Ha nem azonos cselekvesek, esetek után történik, akkor vércukorszint lehet. Esetleg nem iszol eleget. Ha mindkettő kielégitő, akkor sajnálom, de nekem nincs több tippem.
2018. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gerinc, nyakcsigolya is okozhat ilyet. Menj majd el a háziorvoshoz, ő ad beutalót megfelelő szakorvoshoz.
2018. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!