Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1. szintű repülőorvosi vizsgál...

1. szintű repülőorvosi vizsgálatnál kizáró ok havonta 1-2X előforduló aurás migrén?

Figyelt kérdés
Általában hirtelen nagy fizikai terhelés hatására jön elő. Ha elmondom attól még megadják az engedélyt, vagy inkább kussoljak róla?

2018. aug. 24. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Kizáró ok. És mondd el, mert ha később derül ki, akkor még meg is büntetnek. Repülőt akarsz vezetni, nem havat lapátolni, ezt ne felejtsd el.
2018. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Ettől függetlenül menj el neurológushoz, ha még nem voltál. Én kaptam gyógyszert, ami 90%-ban megszüntette a migrénjeimet, ha időben bevettem.
2018. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De csak HIRTELEN fizikai megterhelés hatására jön elő, amit szerintem gépvezetésnél nem kell. És ha előjön is tudok csinálni dolgokat, nem az a csak feküdni tudok sötét szobában típus. Vagy ha gyógyszerrel megszüntetném?
2018. aug. 24. 14:43
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és ilyenkor soha nincs fényérzékenység vagy hányinger
2018. aug. 24. 14:52
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Igen kizáró ok. Ha tudod, hogy ilyen bajod van, akkor miért akarsz pont pilóta lenni?
2018. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Valamiért mindig pont a féllábú-akar akrobata lenni.
2018. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy itt ért valaki valamit ehhez, vagy csak okos kommentelő? Nem sértődésből, csak érdekel tud e valaki egyáltalán valamit vagy csak betippeli, hogy áá pilóta tuti nem lehet, mert oda szupermennek kell lenni...
2018. aug. 24. 16:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Bizonyos mértékig, ha szedsz rá gyógyszert, nem kizáró ok.
2018. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Én a helyedben repülőorvosnál érdeklődnék, szedj gyógyszereket és meglátod. Itt úgysem fogsz valószínűleg kapni normális választ, mivel legtöbben alapból nem szeretik itt azokat az embereket, akik szeretnének valami átlagtól eltérőt csinálni, a másik az, hogy valószínűleg túl sok ehhez értő sincs az oldalon, bár kitudja.
2018. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindegy, úgyis megprobalom. Azért kössz!
2018. aug. 25. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!