Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha hiánytünetek miatt kezdtem...

Ha hiánytünetek miatt kezdtem szedni vitamint, de már egy ideje jól vagyok és megszűntek a tünetek, akkor is tovább kell szedni a vitamin tablettát, vagy már ne vegyem be, és tegyem el inkább addigra, hogyha megint szükségem lenne rá?

Figyelt kérdés
Nagy kiszerelésű adag, még sok van benne. 1 hónapon át szedtem, teljesen rendbe hozott, előtte nagyon rosszul voltam.
2018. aug. 24. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egyébként vitaminszegény az étrended akkor szedheted, ezért hívják étrendkiegészítőnek. Pláne ha hatásosnak érezted.
2018. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel a vitamin egy része naponta, vizelettel ürül, azért napi pótlás szükséges belőle. Kivéve, ha az étrendeddel mindent biztosítasz, minden nap.
2018. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!