Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » B6 és B1 vitamin tényleg jó a...

Tele kérdése:

B6 és B1 vitamin tényleg jó a fáradtság ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vezetés közben az oktatóm azt mondta,hogy valamiért minden órán fáradtnak tűnök a reakcióidőm is hosszabb mint másoknak.Sajnos ezt én is érzem.Ez nálam minden napos,hogy minnél többet alszom,annál fáradtabb vagyok.Azt mondta,hogy a fia amikor vizsgázott akkor b6 és b1 vitamint szedett,és hogy állitólag felpörgette az agyát.Ez jó lehet nálam is? Neten olvastam,hogy B6 vitamin hiánynál fáradtak az emberek.


2018. aug. 22. 15:35
 1/8 anonim válasza:
Én úgy tudom jó, de azért nézz utánna, ha nem írnak rajtam kívül még!:D
2018. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A B6 vitamin hiány tényleg okozhat fáradtságot, viszont ha megfelelően táplálkozol, pl nem vagy vegetáriánus, valószínűleg eleget viszel be így is. Ha lány vagy, lehet vérszegénység. Esetleg megpróbálkozhatsz Magne B6-tal. Ettől függetlenül érdemes lehet egy labort csináltatni.
2018. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát sajnos eléggé egészségtelenül táplálkozom,sajna sok zsiros ételt eszek,és néha sok cukrosat is.De pl vezetés elött még kicsit hányingerem is van,ezért akkor nem is szoktam enni.
2018. aug. 22. 19:26
 4/8 anonim válasza:
És nem lehet, hogy csak rástresszelsz? Valamiért nagyon bizonyítani akarod, hogy te frankón meg tudod csinálni és közben rágörcsölsz? Mert igazából akkor lehet, hogy csak ebben fáradsz ki..Én kimondottan ezt szoktam csinálni és had mondjam el, hogy sajnos meg is látszódik az eredménye a suliban:D
2018. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén igen,nagyon stresszelek.A vezetés elején még érzem,hogy mennék meg minden,de egyre jobban fáradok a közepére azt veszem észre hogy csak úgy vagyok és megyek.Sajnos ezt az oktató is észreveszi,meg azt is,hogy a táblákat későn veszem észre,stb.Viszont nemtudok tenni ellene,megakarok felelni neki mindenképp,de mindig valamiért lecsesz 10percenként,sőt van mikor ezt hallgatom végig.Egyet is értek vele,jogosan csesz le,de én mindent beleadok,és elfáradok.Ezt hiába mondom neki,ő csak azt hajtja,hogy ez balesetveszélyes,szabálytalan stb.Pedig hozzáteszem,hogy más autósokhoz mérve én magamat annyira borzalmasnak nem gondolnám.Tény hogy van valóságalapja amit mond,de azért vannak akik jogsival sokkal nagyobb hibákat vétenek.
2018. aug. 23. 19:32
 6/8 anonim válasza:

Első és harmadik vagyok..

Próbáld meg azokat amiket írtál, ugyanis elméletileg ha elhiszed, hogy sikerülni fog (egy gyógyszer.. egy kabala..) akkor nagyobb valószínűséggel az agyad máshogy fogja fel és hisz benne, hogy nem fog elgáradni, ezáltal nem stresszelsz majd rá! Ilyen kísérletet csináltak már gyógyszerekkel, hogy két csopi volt, az egyiknek rendes gyógyszert adtak, a másodiknak pedig csak vitamin félét ami nem befolyásolta a javulásukat. És egyik csoport sem tudta, hogy valaki csak vitamint kap és mégis mindenki gyógyult! Szóval próbáld meg... illetve ez nekem is segített, mivel nekem egy ideig gondom volt az alkohollal... és nem úgy agogy ti gondoljátok xd. Nem tudtam meginni, mivel egyszer úgy berugtam, hogy folyamatosan kihánytam utánna.. ez ment egy évig, aztán az egyik barátnőm azt mondta, hogy alkoholmentes sört iszok pohárba kitöltve, de közben rendeset ittam, és mivel elhittem, hogy ettől nem lehet bajom nem is lett..

Remélem nem mondok butaságot és ,hogy tudtam segíteni! De szerintem probáld ki;(

2018. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

*;)

Illetve próbáld ki a halolajat! Az egy kapszula ami segít az agyadnak több dolgot befogadni... én is használom suliidőben és használ is mert több ideig tudok figyelni mint máskor..

2018. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Igazából én mostmár elhiszem,hogy sikerülhet,mert ma is sokat bénáztam,igy is hogy már megvan a vezetés fele,de azt mondta az oktató,hogy volt már más ilyen béna is,és neki is sikerült a vizsga,csak nem 30órával,hanem többel.
2018. aug. 28. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!