Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kicsit "petyhüdt, puha"...

Kicsit "petyhüdt, puha" testből lehet újra feszes testet csinálni kemény edzésekkel és türelemmel?

Figyelt kérdés

Nő vagyok,észrevettem,hogy tök "puha" vagyok kb mindenhol,pedig olyan jó kis feszes,masszív voltam még pár éve.Szeretnék leadni egy 10-15 kilót,mert van rajtam felesleg,de jobban zavar,hogy nem vagyok feszes.

A karom a legborzasztóbb.Látványra annyira nem,de amikor megfogtam...mint valami szivacs.Mindenhol ilyen kis plötyi vagyok,de szerencsére még az arányaim nagyon jók és látványra nem annyira látszik,inkább az zavar NAGYON,hogyha magamhoz érek,érzem a plötyiséget.

Homokóra alkatom van és megvannak az alapformáim is,szóval jók az alapok,amire építkeznék.


Lassan fogok fogyni,havi 2 kilóval akarok,az elég,időm van és jól is akarok kajálni,viszont személyi edzőhöz megyek,akivel keményen nyomni fogjuk a súlyzós edzéseket leginkább,azt is 1 évig minimum,úgy készülök.



1-2 év alatt lehetek végre feszes?

Valakinek sikerült?


2018. aug. 24. 16:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!