Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a szebb? Ha egy lánynak...

Mi a szebb? Ha egy lánynak vastag a vádlija, de izmos is, vagy ha vastag, de "puhább"?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos elég vastag vádlim van, de elég izmos is, kemény, hogyha befeszítem. De nem kell olyan szálkásra gondolni, inkább csak feszes, kemény és egy kicsit látszik, hogy enyhén formálódik egy gömb hátul.

Sajnos nem tudok vele mit kezdeni, ezért érdekel, hogy ez probléma-e, vagy jobb lenne, ha lágyabb, nőiesebb lenne?



2015. máj. 25. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a vastag nem tetszik. De ha már vastag, akkor inkább izmos legyen, mint plöttyedt. Első esetben arra gondolnék, hogy sportos, második esetben viszont arra, hogy húsos.
2015. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha vékony, de van rajta egy pici izom is, ami azonban annyira semmi, hogy nem formálódik semmilyen általad említett gömb. Az már nem annyira szép számomra. A leírás alapján azon a határon mozogsz ami még szép.
2015. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan tetszik,ha egy vékonyabb lánynak erősebb,vastagabb a vádlija és ha izmos,kemény.
2015. máj. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó így, nekem is ilyen van :)

24N

2015. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Basszus! Nekem az izmosabb combú, izmosabb vádlijú lányok a gyengéim! Ha különben össze illenénk, imádnálak!
2016. szept. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!