Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy emiatt van?

Lehet, hogy emiatt van?

Figyelt kérdés

Székrekedésem volt pár napja, akkor helyrejöttem, tegnap megint, ma reggel megint helyrejöttem és most megint.

Máskor meg megfigyeltem, hogy este többször van mint reggel.


Lehet amiatt, hogy nem iszok elég folyadékot? Meg rendszertelen étkezés miatt? Pár napig reggeliztem és vacsoráztam rendesen de ebédelni nem mindig tudtam. És ma reggel sem ettem sokat, bár ebédeltem normálisan.

Aranyerem is van, azzal most tervezek elmenni orvoshoz. Lehet ezektől?


Ha az aranyér-problémám megszűnne meg rendszeresen ennék, helyreállna minden?



2018. aug. 25. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a legvalószínűbb, hogy helytelenül táplálkozol. Ezért van a székrekedése, aminek az aranyér a következménye. Már nagyon sokszor foglalkoztak itt vele. Ha nem tudod visszakeresni, nézd meg a googlet, vagy a youtubet. A legkézenfekvőbb pedig egy szakember segítsége lenne.
2018. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Még annyi kérdésem lenne, hogy miért múlik el sokszor reggel és miért főleg este meg délután van székrekedésem?

Reggel pont hogy kevesebbet eszek, akkor kelek fel, nem iszok még annyit, pedig pont az kellene elvileg székrekedés ellen. Napközben meg nem sikerül. Ez mitől van?


Felkeresek valószínű egy szakembert, meg kenőcsöt is használok aranyérre de ezt nem értem.

2018. aug. 25. 20:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!