Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16/L Terjedő sebek? Vagy...

16/L Terjedő sebek? Vagy egyéb szörnyűség?

Figyelt kérdés
Ezt már nem bírom elviselni! Nagyon fáj és szúrnak a sebek...Elmentem az orvoshoz,hogy csináljanak már ez ellen valamit,de még semmi, bevarrták a sebeket és bekenték.Nem sokat segített ez rajtam!Lett 5 az arcomra, és a többi testrészemre...Tudnátok valami kongresszust adni? Kérlek segítsetek! Mit tegyek? Bekenjem a sebeket vagy mit kéne tegyek?? Ez terjedhet? Vagy valami veszélyes növényhez hozzá értem???

2018. aug. 25. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
nem vagy skorbutos?
2018. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Mindenképpen menj orvoshoz! A terjedő sebek az lehet akár nekrotizáló dermatitis is, pláne ha ilyen gyorsan terjednek!

Ja, és magánorvoshoz menj, aki meg is gyógyít, különben nincs lóvé. A TB-s orvosok jórésze már kimenekült külföldre, akik maradtak, azok vagy kontárok, vagy agyon vannak hajszolva, futószallagon mennek a betegek hozzájuk, se idejük, se kedvük nincs foglalkozni velük.

Nem kell csodálkozni, a Viktátor gyönyörűségesen szétverte az egészségügyet, manapság már az megy csodaszámba, ha ellátnak.

2018. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tégy fel ide képet ilyen sebről, hátha jobban tudunk segíteni. Az orvos mit mondott mitől lehet? A bőrgyógyászatra beutaló sem kell, ott is jártál?
2018. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel tényleg bőrgyógyászhoz kéne menni, addig is tehetnél fel képet.
2018. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!