Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Roaccutan mellett röntgen?

Roaccutan mellett röntgen?

Figyelt kérdés
Szedem a gyógyszert és úgy alakult, hogy szükség lenne röntgenre. Valakinek volt mellette esetleg?

2018. aug. 28. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem voltam olyan barom, hogy beszedjem, mert utána mentem, és a szörnyű mellékhatások mellett kivétel nélkül akik szedték, amint abbahagyták mindenkinekk ujra kezdődtek a problémái és egy fél-egy év után ugyan ott tartotak, mint amikor elkezdték ezt a mérget szedni.
2018. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Elsőnek írnám hogy én voltam olyan "barom" és beszedtem, mert semmi más nem segített, és nem akartam fájó cisztákkal az arcomon élni. A világon semmi bajom nem lett tőle, 2 éve szép a bőröm, nem tért vissza az akne. A bőrgyógyászom is volt olyan "barom", hogy a saját lányának felírta, ennyire mérgező.

Kérdező, nyugodtan menj el röntgenre.

2018. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akinek visszajönnek utána a pattanások az azért van, mert más okozza pl. hormon problémák. Ugyanis rengetegen úgy szedik be,hogy nem mennek el semmilyen más vizsgálatra én viszont már mindenen voltam. Vannak a roának durva mellékhatásai,mint minden gyógyszernek , amit beszedsz és ugyanannyi eséllyel jönnek majd elő ,mint más gyógyszernèl, tehát kb semmi esély rá. A gyakori mellékhatásai meg lazán bírhatók a szép bőrért. Sajnos nem mindenki tudja megérteni ezt a helyzetet és nem is baj ,ha te ellenzed de a kérdésem nem az volt,hogy mi a véleményed róla. Köszi második ez jól esett, mert én még az elején vagyok... Remélem hamar segíteni fog.
2018. aug. 28. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!