Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor lesz már vége? Tobbi lent

Mikor lesz már vége? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Aug. 28.-an barataimmal Ekiztunk. Nagyon ritkan szoktam, kb ketto havonta, de a mostanit picit tulzasba vittem. Este 10-tol kb hajnali 3-ig 4-et ettem meg. Utánna kerestem a bogyonak, es a 4 tabi ~950mg osszesen. Azota nem tudok normalisan aludni, nagyon levert es ingerlekeny vagyok. A hallasommal tortent valami, mert ilyen fel masodpercekre hangokat hallok a fulemben, es ez egesz nap. Kb mennyi ideig maradok így, mert mar elegge unalmas?! 16 eves vagyok, nem kérem a “hulye kis pocs drogos” vagy az ehhez hasonlo hozzaszolasokat..

2018. aug. 31. 07:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
IGEEEN, Beszurt a dobhartyamnal, csak jobbrm nem tudtam megfogalmazni. Rozsaszin Lion
2018. szept. 24. 22:50
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy véglegesen elb.a.szódott valami nálad.
2018. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Ismeros erzes. Lehozokba vagy. Ez csak termeszetes. 1-2 napon belul elmulik! 17/f
2018. okt. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
500mg fölé soha ne menj mert onnan már nagyon nagy gondok is lehetnek. Most pedig örülj hogy életben vagy mert 950mg nal kevesebbtol is haltak már meg.
2018. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
*Mondjuk én már vettem be 5és fél 370mgset egyszerre (2032mg) és nem voltak ilyen utóhatások csak 2 napig tartott a lejövőm
2018. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Ti nem vagytok normálisak. Simán megölhetitek magatokat ekkora mennyiségű mdma-val nekem a legtöbb az másfél tabletta volt de már azt is soknak éreztem mert az eufória már túl intenzív volt és kellemetlen. És enyhe hallucinációk is voltak közben és egy pár násodpercre fennakadt a szemem amin kicsit be is pánikoltam. De elolvastam hogy mdma alatt ez előfordulhat.
2019. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16-os. Utanna olvastam, mdma tuladagolashoz minimum 8000mg fole kell menni. Magaba az mdma-ba belehalni par ember halt bele, az emberi butasag miatt halnak meg. Tulzott viz bevitel, vagy eppen ennek az ellentete, vagy ha szennyezett a tabi. Hallucinacioim nekem is voltak, az a resze rossz volt, ha sotetben kint cigiztunk lampa mellett mertem csak, felhomalyban a barataim arca elkezdett szetesni, mint mikor egy demonos filmben megszall a demon, ugy forogtak osszevissza a szemeik, meg mintha maszkalt volna valami a boruk alatt. Szerencsere ennek a korszakomnak vege, azota nem csinaltam, elegendo volt ez a kis hb, hogy lezarjam az egeszet.
2019. jan. 30. 17:14
 18/18 anonim ***** válasza:
Lehet nem tudják akik használják, de az mdma pszihedelikum és halucinogén hatású. Tökre vicces amit írtál, én is hasonlókat láttam, hogy hatalmasra nőtt a másik szeme, meg három szeme volt. De ezeken röhögni lehet inkább. Persze legjobb kihagyni a szintetikus kutyaszarokat.
2019. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!