Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon gyulladt pattanásra...

Nagyon gyulladt pattanásra mit tegyek, hogy gyorsan elmúljon?

Figyelt kérdés

Nagyon ráfaragtam, segítsetek, kérlek :D

Általában tiszta az arcom, csak mitesszerekkel szokott problémám lenni, így tegnap kipróbáltam egy alapos, gőzölős, radírozós házi kozmetikázást - hát nem kellett volna. A homlokomon egy sunyi, aprónak látszó, ám nem mozduló pattanás úgy begyulladt, hogy úgy nézek ki, mint akit fejbelőttek és égő vörös a környéke is.

Hétfőre nagyon nem kéne, hogy ott legyen. Kentem még akkor rá egy kis mézet, pár órára krumplit (általában be szokott jönni most nem), ma reggel pedig ligetszépe olajjal kentem meg. Nem segít rajta semmi, iszonyatos...

Van valakinek valami tuti gyulladáscsökkentő tippje?


2018. aug. 31. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Régen, amikor kamasz voltam, akkor nekem a fogkrémet javasolták.

Rákened és rajt hagyod megszáradni.

A fogkrémet használtuk anno a kiszívott nyakra is.

2018. aug. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szúrd fel, tisztítsd ki alaposan, és hétfőre nem lesz nyoma.
2018. aug. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én valami pattanástalanító lötyivel próbálkoznék, azzal hétfőig még javul annyit, hogy némi korrektorral alig fog látszani.
2018. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy mindig tisztítsd, használj rá tonikot, az fertőtlenít. Nagyon gyulladt pattanásra nekem az Akneroxid krém vált be, de így se biztos, hogy hétfőre teljesen elmúlik, max a gyulladás lehúzódik talán.
2018. aug. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!