Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmenjek orvoshoz ezzel a...

Elmenjek orvoshoz ezzel a problémával? (Lényeg lent)

Figyelt kérdés

Mostanaban egyre gyakrabban vagyok úgy, hogy fáj a tarkomnál és a halántékomnál a fejem. De úgy mintha ütnék, sosem voltam fejfájós. Elkezdtem mérni a vérnyomásom és pulzusom akkor mikor épp elkezdődik.

Általaban a vérnyomásom 100-110, a pulzusom pedig 45-60 között szokott lenni.


Én általaban akkor megyek orvoshoz, ha 40 fokos lázzal fekszek otthon, ezért is gondolkodom rajt, hogy emiatt érdemes e elmennem vagy sem.


2018. szept. 1. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez akár folyadékhiány, kevés alvás, helytelen étkezés vagy stresszes életmód, vagy igazából bármi egyéb tünete is. Ha hosszabb távon sem szűnik meg, és/vagy nagyon zavarónak érzed/nehézséget okoz a hétköznapokban, akkor érdemes lenne orvoshoz fordulnod, és utánajárnod ennek.
2018. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokminden okozhatja, ahogy első is írta. Első körben magnéziumot szednék, ha nem javul, kérj beutalót neurológiára.
2018. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!