Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lifetilt Berberine vagy...

Lifetilt Berberine vagy Ostrovit Berberine?

Figyelt kérdés

Elég nagy a különbség az árban és más-más megfogalmazásban írja az összetevőket, eltér a napi ajánlott mennyiség.


Lifetilt: 1 kapszulában 500 mg Berberine Coptis Teeta (Kínai Aranyfonál) kivonat (Egységesítve 8% Berberine) 500 mg - Berberine 40 mg (ajánlott napi 3 kapszula, több mint 17ezer Ft/90 kapszula)


Ostrovit: A berberin gyökér és szárainak kivonatai 1 tabletta: 400 mg (ajánlott napi 1 kapszula, 6500 Ft/90 kapszula)


Melyik lehet a jobb, hatásosabb termék? Van alapja az ilyen mértékű árkülönbségnek?

Alapvetően a Lifetilt termékben jobban megbízom, de az igencsak nagy eltérés az árban megingat.



2018. szept. 6. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a lifetilt mellett tettem le a voksok,mivel biztos,hogy minőségileg kifogástalan terméket kapok.Megrendeltem a lifetilt férficsomagját,amiben van egy drive és egy 120 szemes one is

Így gyakorlatilag a one ingyen van.Így nagyon megéri szerintem.

2018. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tényleg jó csomag :)
2018. szept. 13. 09:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!