Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kezdődik tanév, kezdődnek az...

Kezdődik tanév, kezdődnek az iskolaorvosi vizsgálatok?

Figyelt kérdés
Iskolaorvosi vizsgálatok mikor vannak és miből állnak, mennyire alaposak? Jogos-e sok diák félelme a túlzott vegkőztetéssel stb.

2018. szept. 7. 14:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi.
2018. okt. 10. 06:57
 12/17 anonim ***** válasza:

#9

hát bizony, ha hiszed ha nem, elég sok helyen előfordul. ahogy mi beszéltük, sokkal inkább jellemző vidéken, ugye ott ezek amolyan kiskirályok, a diákok meg semmiért se mernek szólni, és néha egész megdöbbentő eseteket is meséltek. de olyat is, h a srácnak gyomorgörcse volt már napokkal előtte aztán végül nem is ment aznap suliba, mert az előző napokon a többieknek le kellett vetkőzniük teljesen és mindenüket megvizsgálták, és persze nem egyesével, ez borította ki az illetőt.

úgyhogy lényeag a lényeg, változó a dolog

2018. nov. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Nalunk szerintem tul alapos vizsgalat volt...


Varo reszben 5en alltunk alsogatyaban majd aki eppen bement annak kint gatya es ugy mehetett be..

2018. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ez nem alaposság,hanem bunkóság és tapintatlanság,mások semmibe vevése.Ennyire ne legyetek gyíkok,hogy egyikőtök sem szól egy szót sem.


Jó tahó vagy beteg a doki,ha minden vizsgálatot meztelenül akar végig csinálni rajtatok.Ott belóg a léc.De nálatok is ha hagyjátok


A legtöbb vizsgálat nem követeli meg,hogy az alsógatyád leved,tehát alsóba bemész elvégzik az alapvizsgálatokat és csak amely vizsgálat megkívánja hogy letold a boxert(már ha hajlandó vagy megtenni,hisz erre sem kötelezhet senki sem)akkor húzod azt le.

2018. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nálunk már meg volt idén. Csak a szokásos, kb mindenhol ez van. nem is dramatizálta túl senki. f
2019. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Nálunk középiskolában nem, de nyolcadikban belenézett a gatyába, bugyiba. Mondjuk nem tudom, hogy annak a vizsgálatnak mi értelme volt, hogy megkukkantja, megvan-e... De persze olyanokat nem nézett, hogy gerincferdülésed van-e, senkinél nem nézte meg... Előtte azért nem aggódtam.


Aztán középiskolában is volt ilyen, de ott nem volt nemiszerv nézegetés. Melltartót sem kellett elvenni. Szem, hallásvizsgálat volt stb., minden ami szükséges.


Aztán utána vissza kellet járnom, mert a gyerekorvos volt a háziorvosom. Kiröhögött, mikor megmondtam neki, hogy menstruálok, azért nincs értelme a pisi tesznek. Bezavart vissza lázasan, nem hitte el, hogy beteg vagyok, mikor már lázasan a tanár zavart haza... Ilyeneket talált ki, hogy anorexiás vagyok, bolond vagyok, nem akarok suliba menni, nyugtatókat írogatott... Undorító ez a nő, de bezzeg a dolga, azt nem. Ez mellékes volt, de szerintem orvostól is függ, mennyire alapos. Utóbbi miatt, már akkor sem megyek orvoshoz, ha nagyon beteg vagyok és rettegek tőle.

2019. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálunk októberben szokott lenni.
2023. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!