Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyre több lila folt jön ki...

Egyre több lila folt jön ki rajtam, olyan mintha beütném magam valahová de én ilyenre nem emlékszem. Mitől lehet ez aggodnom kéne?

Figyelt kérdés
A foltok nem mulnak el van hogy halványodik majd ujra erösödik.Van olyan foltom ami már 4-5 hónapja meg van
2008. nov. 3. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Menj el orvoshoz, ne félj, de nagyon gyorsan menj el!

Lehet nincs nagy baj, de jobb ha időben elmész, ha esetleg mégis.

2008. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Feltétlenül orvos !!! Ezzel nem lehet játszani, hova valosi vagy , ha Debrecen közelébe tudok segiteni, ha nem akkor feltétlenül háziorvos, majd küld tovább, minél hamarabb annál jobb !! Ja és hány éves vagy ?
2008. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok Budapesti.Mi lehet ez?
2008. nov. 3. 21:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijesztgetni akarlak, de a leukémiások nagyon könnyen belilulnak. Azonnal menj orvoshoz , holnap reggel kezdj a háziorvosodnál.
2008. nov. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
előző vagyok! de lehet bármi más, csak ezt olvastam régen. lehet hogy csak valami vitaminhiány, sőőőt, ennek nagyobb a valószínűsége.
2008. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2.ik válaszolo vagyok, általában ez immunbetegségre utal, de nem biztos, hogy leukémia, ne ijedj azért meg, bár mindenki jot akar neked, menj mielöbb orvoshoz !!Ha Debreceni lennél segitettem volna szivesen, mert a klinikán dolgozom, de Bp-en nem ismerek senkit, bocsi, háziorvos !!
2008. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Igen, leukémiára is utalhat. (A nővérem is az volt, úgyhogy tudom.) De ez a legrosszabb verzió.

De régebben nem volt ilyen? Mert pl. a másik nővérem az világ életében olyan volt, hogy mindenhol kékfoltos keze-lába, de ő sem emlékszik, hogy beverte volna magát.

Szóval szerintem akkor van probléma, ha ez egy újkeletű dolog.

2008. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pár hónapja van ez kb fél éve.1 éve szültem a hajam azóta is hullik
2008. nov. 3. 22:25
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hemofília is, a terhesség kiválthatja. Meg még ezer minden. Menj az orvoshoz, mielőbb.
2008. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!