Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Új munkahelyre kerültem ahol...

Új munkahelyre kerültem ahol nagyon pörgősen kell teljesíteni és kemény fizikai munka is. Nagyon nehezen bírok lépést tartani a többiekkel. Milyen roboráló szert ajánlanátok, hogy ne fájjon a lábam, talpam, derekam?!

Figyelt kérdés
Szükségem van a munkára és jól érzem magam ötvenes nőként is a fiatalabb munkatársak között!

2018. szept. 8. 03:53
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Idővel belejösz, en is igy voltam, az előző helyen alig kellett 2 dologra figyelnem itt meg rengetegre több mint 10, sokszor elfelejtettem dolgokat, most meg minden megy magatol, ezt jobban szeretem csinalni hiaba nehezebb fizikailag es pszichikailag is kimeritőbb.
2018. szept. 8. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy jó ortopédus megvizsgál és megmondja, mi a teendő. Ha olyan nincsen, keress egy jó csontkovácsot, aki szintén tud segíteni. Mi nem látjuk az alakod felépítését, stb, ezért érdemben nem tudunk hozzászólni. Olyan tabletta pedig nincsen, amelytől egy szuperman teljesítményére lennél képes.
2018. szept. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt nyilván átgondoltad, mielőtt elvállaltad.

Miért nem?

2018. szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!