Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt a talpbetétet,...

Hogy hívják azt a talpbetétet, ami elöl emeli a talpat (magassarkúhoz való)? Mindenhol csak sarokemelőket látok, nemtudom hogy keressem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
nem a csúszásgátlóra gondoltál?
2010. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nemtudom. Vettem ezt a szandált: [link]

és az első pántoknál bő a lábamra. A fölsők hátrahúzzák a lábam,tehát megtartják,dehát látszik hogy elől meg befér az ujjam a pánt és a lábem közé.:) Ezt a problémát szeretném megoldani egy vastagabb talpbetéttel.

Itt olvastam,hogy van olyan is ami csak elöl emel:

2010. jún. 22. 14:16
 3/4 A kérdező kommentje:

Itt írta az utolsó előtti válaszoló:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

Az utolsó Én voltam.


Vastag talpbetétet sem találok sehol...pedig már órák óta böngészek.

2010. jún. 22. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:

menj be egy dm-be vagy rossmanba, ott vannak ilyenek. nekem is van, de nem túl vastag, 2 mm körüli, átlátszó.

inkább azért szokták a magassarkúba rakni, hogy ne fájjon ott elöl a talpad és csúszásgátlónak is jó. nem tudom, hogy neked ez megfelelő lenne-e, mert nem olyan vastag... de dm-ben vagy rossmannban nézz körül!

2010. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!