Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyitott elejű magassarkúhoz...

Nyitott elejű magassarkúhoz mit szóltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon kicsi lábam van.Sportcipőből kell a 36-37es de viszont magassarkúból a 35-ös is nagy a lábamra.Pénteken próbáltam a deichmann-ba 35-ös körömcipőket és nagyok.Pedig a mérettáblázat szerint 22 cm a belső talphosszuk és az én talpam is 22 cm.Tudom, hogy van Pesten egy bolt kis lábú nőknek, de nekem ott egy cipő se nyerte el a tetszésemet, és nem szeretnék 14 ezer forintot adni egy olyan cipőért ami nem tetszik.Így hát tovább keresgéltem és találtam egy Debreceni boltot ahol vannak 34-es magassarkúk 10 ezer forint alatt és még online is lehet rendelni.A gondom csak az, hogy az általam kiválasztott körömcipőnek nyitott az orra.Szerintetek az nem néz ki hülyén?

Itt egy kép a cipőről:

[link]


Köszönöm a segítséget előre is!


2011. okt. 24. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha illik a stílusodhoz és hozzá tudsz öltözni, semmi baj nem lesz vele. Alkalmi cipőnek veszed gondolom és nem most télre hótaposónak.
2011. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 LadyLee ***** válasza:

Az a cipő gyönyörű, de:


1. Nem éppen most jön a szezonja.


2. Tudni kell benne járni, mert különben nevetséges.


De egyébként, ha tudsz járni magassarkúban, és alkalmakra vagy tavaszra akarod a cipőt, akkor hajrá, szerintem szép én nagyon szeretem a nyitott orrú tűsarkúkat - számos darabbal rendelkezem. Egyedüli hátrányuk, hogy mivel kicsit szellősebbek, mint a zártak, tavasszal később lehet őket elővenni, ősszel előbb kell őket elrakni. De nyáron ideális - szellőzik is az ember lába, de nem is valami trampli saruban vagy kényelmetlen bevágós szandálban kell lenni.

2011. okt. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!Tavasz végére nyár elejére akarom felvenni egy számomra nagyon fontos alkalomra.Jól tudok menni azokba a magassarkú cipőkbe amik nem nagyok a lábamra, úgyhogy gondolom ebbe is.

Valami ilyesmi ruhát fogok felvenni, csak tiszta feketében.


[link]

2011. okt. 24. 15:41
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem ez a ruci túl sportos egy ilyen szexi és nőies cipőhöz. A cipő egyébként jó választás.


24/n

2011. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A ruha csak szabásában hasonlít az enyémre.Más az anyaga, és amint említettem sima fekete.
2011. okt. 24. 15:58
 6/13 anonim ***** válasza:

Egész addig jó, amyg valaki nem akar zoknit, harisnyát húzni hozzá, mert onnantól csak nevetséges.

Menni nehéz benne, mert ha kinyúlik picit, vagy olyan anyagból van a talpa, akkor csúszkál benne az ember lába és lelóg a lábujj, ami megintcsak vicces.

Inkább zárt cipő párti vagyok, de azért nem rossz, csak megvannak ezek a hátulütői.

2011. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azzal a ruhával (ha tiszta fekete) te leszel a végzet asszonya. Majd mond meg merre sétálsz, hogy meg tudjalak nézni.
2011. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Dehogy néz ki hülyén! Iszonyatosan csinos és most még divatos is.

Egyébként vehetsz hozzá harisnyát is, olyat, aminek nincs orrvarrása!

A ruha viszont abszolút nem illik hozzá stílusban szerintem...inkább elegánsabb ruhákkal képzelném el.

2011. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem ilyen magas, platformos cipőhöz nem illik minit venni. Főleg harisnya nélkül. Elég...könnyűvérű benyomást kelt.
2011. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsi lábam van, de sportcipőből és magassarkúból is 36-ost hordok. Próbáltam már ilyen nyitott orrúakat, de nekem kicsúszik belőlük a lábam... :( Gondolom azért mert jobban előre tud csúszni, mintha zárt lenne, ezért nem fogja a lábam, mert ami zárt azzal nincsen semmi problémám. Szóval én csak annyit tanácsolok, hogy sokat járkálj benne, nehogy úgy járj mint én és akkor egész este szenvedsz, mert nem tudsz két lépést menni benne :D
2011. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!