Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zúgó, "dübörgő" érzés a lábban?

Zúgó, "dübörgő" érzés a lábban?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja tartó, elviselhetetlenül kellemetlen zúgást, belső remegést érzek mimdkét lábamban. Gyakran rángatóznak az izmaim is, a lábujjaim szinte önálló életre kelnek, de a testem más részein is érzek bizsergést és rángatózást. Ez egész nap fent áll, alváskor, ébredéskor, napközben, mindig! A lábfejem rendellenesen hideg szokott lenni, lilul-kékül 30°C ellenére.

Elmentem belgyógyászhoz, vérkép nem mutatott semmi rendelleneset, magnézium, kálcium és társai rendben vannak, pajzsmirigyem is jó.

Valakinek esetleg van ötlete hogy ez mi a franc lehet? Nagyon kikészít már, nem tudok mit tenni. Segítsetek légyszíves!


19/L



2018. szept. 13. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Neurológus?
2018. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kaptam időpontot egy hónap múlvára, de addig megbolondulok... :(
2018. szept. 13. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is lelki, idegi eredetű dologra tudok még gondolni.

A háziorvosod nem küldött el még más helyekre?

Egy kis kikapcsolódás, szórakozás, nyugalom is segíthet.

2018. szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erős B komplexet szedjél! Legjobb lenne a Brandenburg vitamin. Ebben van magnézium is.
2018. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, végül mi lett? Jobban vagy? :)
2019. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meggyógyult.
2019. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök :))
2019. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!