Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menjek holnap suliba?

Menjek holnap suliba?

Figyelt kérdés
Ma hőemelkedésem volt és egyfolytában be van dugulva az orrom, hurutosan köhögök és fájt is a torkom.

2018. szept. 16. 23:01
 1/6 anonim válasza:
Ha nagyon rosszul érzed magad menj orvoshoz, hiszen az senkinek sem jó ha betegen mész el. Viszont ha csak egy kis nátha vagy allergia az, jobban jársz ha elmész iskolába. Nem jó lemaradni. Jobbulást.
2018. szept. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Már beteg vagy? Még csak két hete jártok :P
2018. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg anyukádat hogyan ítéli meg. Én egyébként nem küldenélek szerintem.
2018. szept. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*Végsősoron ő dönt, anyukád.
2018. szept. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne beteg, ha csak 2 hete van iskola? Ez egy szimpla megfázás, bárhol összeszedheti az ember. Jó szar érzés, de nem olyan rossz, mint amilyennek tűnik.

Én nem küldeném a gyereket ilyennel iskolába, ha csak nincs fontos dolgozata. Valami enyhe, vénynélküli gyógyszer megfázásra, meleg tea, közben betakarózás, láz esetén lázcsillapító. Másnap orvos. Kiírja több napra, vagy legalább arra a napra és pihenhet kicsit.

2018. szept. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ilyenkor otthon maradni, figyelni sem tudnál az órán, plusz megfertőznéd a fél osztályt.
2018. szept. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!