Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rá léptem egy szögre baj...

Rá léptem egy szögre baj lehet belőle?

Figyelt kérdés

Sikerült rálépnem egy szögre, nem fájt és nem is vérzett, csak van egy piros pötty ott de rá tudok állni is mert tényleg nem fáj. A szög nem volt rozsdás.

Családomban voltak már hasonló helyzetek ők azt mondták nem lehet belőle baj viszont mondták azt is hogy elmehetek megnézetni ha félek mert eléggé félek az ilyen dolgoktól. Végül nem mentem. Ti mit tennétek biztosabb ha elmegyek vagy elmúlik? Tettem rá kötést.


2018. szept. 17. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nem szúrta át a bőröd akkor nem lehet akkora baj, várj vele pár napot ha nem múlik el nézesd meg
2018. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fáj nem vérzik csak egy piros pötty. Szerintem nem ment bele annyira a talpadba hogy ebből olyan nagy gondot csinálj. Felesleges bekötni is.
2018. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen nem ment bele csak rá léptem szóval kicsit megszúrt. Mennyi idő míg az a pötty eltűnik?
2018. szept. 18. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!