Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap reggel rosszul lettem...

Tegnap reggel rosszul lettem a buszon! (?

Figyelt kérdés
Előszőr csak a gyomrom kezdett el fájni, teljesen biztos voltam benne, hogy hányni fogok de nem hánytam!.. Utána elkezdett melegem lenni és szédültem pedig reggel nagyon hideg volt még a buszon is! Utána besípolt a fülem és "zajosan" láttam! A haverom mondta is, hogy hófehér az arcom meg a szám! muszály voltam leszállni a buszról és leültem! kivoltam teljesen! Már egy ugyanilyen eset előfordult velem általános iskolába is mikor gyülekeztünk és nagyon sokan voltak körülöttem! Most a buszon is sokan voltak nagyon! nem lehet, hogy a sok ember miatt volt!?
2018. szept. 18. 11:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Tényleg csak az írjon aki segíteni akar mert nagyon kétségbe estem! Osztalyfonokom szerint leesett a vérnyomásom! 15/F
2018. szept. 18. 11:03
 2/9 anonim ***** válasza:

Miután leszáltál egyből jobb lett, vagy kicsit később, esetleg nem javult és egy napig vagy több napig fenn állt ez a probléma?


Lehet, hogy szimplán csak nem bírod a tömeget, idegess leszel és leesik a vércukrod, meg föl-lemegy a vérnyomásod.

2018. szept. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Reggeliztél?
2018. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát mikor leszálltam és leültem akkor megnyugodtam és jobban lettem és igen reggeliztem!
2018. szept. 18. 11:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szimplán akkor idegess lettél a tömeg véget és ezért lettél rosszúl?
2018. szept. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy a tömeg miatt volt.

Én is egyszer voltam valami rendezvényen és rengeteg ember volt. Alíg tudtam lépni és hányingerem lett, elkezdtem szédülni es olyan volt mintha azt se tudtam volna hogy hol vagyok. Csak a zajt hallottam. Miután kerestünk egy nyugis helyet ott pihentem és jobban is lettem.

Néha én is bepánikolok amikor sok ember van körülöttem.

2018. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pánikroham. Nem vészes.
2018. szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, pánikroham. Lesz még.
2018. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Evnyiton en is rosszul lettem (2x) a tömegben.
2018. szept. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!