Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha pszichésem megvisel, hogy...

Ha pszichésem megvisel, hogy nem nőtt meg a mellem, akkor tényleg kapok egy papírt, hogy ingyen megcsináljàk?

Figyelt kérdés

Konkrétan nem nőtt semmit a mellem és nagyon megvisel. Sírva alszom, sírva kelek. Már étvágyam sincs.

Fiatalabbként a kezemet is felvágtam.

Voltam plasztikai sebésznél , úgy tűnt összejön a dolog, csak aztán pénzügyi okok miatt mégse és ez most eléggé földre döntött.. (személyi kölcsönt se tudok felvenni).

Rettentően érzem így magam, semmi önbizalmam. Nem vagyok hajlandó elfogadni magam. Katasztrófa, hogy melltartót se kapni erre a méretre, még a gyerekeknek szánt bikini is buggyosodik. Plussz belátni minden pólómba...

Azt mondta az egyik ismerősöm, hogy valahonnan papírt kell kérnem és szintén valahova be kell adni ezt, hogy elbírálják.

Nem tudom honnan hova meg igazából semmit..

Erre lennék kíváncsi, hogy ki mit tud róla..

Ngy tervembe volt, hogy szeptemberbe már kés alá fekszem, de nem jött össze.. Nőni már nem fog, már nem vagyok annyi idős..

Minél előbb kell valami megoldás, mert így megőrülök már..


2018. szept. 19. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is hallottam már ilyet, de nem tudom tényleg létezik e vagy csak szóbeszéd.

Talán pszichológustól kell papír, hogy olyan szinten önbizalomhiányos vagy miatta, hogy rámegy az egészségedre.

2018. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pszichiátertől lehet ilyen papírt szerezni - elvégre az az elvárás, hogy a TB fizesse, ahhoz meg orvos kell, a pszichológus kevés.
2018. szept. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Attól tartottam eddig, hogy a házi orvosnak kell valamit adnia, amit beadok valami pszicho emberekhez.

Házi orvos nem kedvel engem úgy vettem észre, úgyhogy ő nem is adna. :/

Meg próbálom a pszichologust először. Neki mondom a gondom, bajom. Aztán ő majd tudja mit tegyen.

Csak az a baj hiába pszichologus.. Emberből van..

Egyszer régen gyerekként mondtam egy pszichológusnak a szilikont.. És h***eségnek tartotta..

Ha a következő pszichológus is annak tartja, akkor le fogja sz*rni a bajom és egy hü**e p*cs*nak néz..

2018. szept. 19. 15:01
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem tudom TB-re ezt hogy lehet, gondolom a lelki betegeknek is van ingyenes műtét, de ezekre kvóták szoktak lenni,szóval 1-2 év.

Viszont inkább azoknak van ez így, akiknek testi problémáik is vannak, pl. eltorzul a melle vagy egyik sokkal kisebb, ilyesmi.

Pszichológus feladata a lelki problémáid meghallgatása, feloldása, nem orvos, így nem fog tudni elküldeni sehová, max. javaslatot tesz.

2018. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
2018. szept. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!