Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akkorát dobban a szívem hogy...

Akkorát dobban a szívem hogy én is megijedek és majdnem rosszul leszek, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 19. 21:33
 1/7 anonim válasza:
menj el orvoshoz
2018. szept. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez most egy vers? :D
2018. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdés, a sziveddel volt a problema? Biztos ritmus zavar volt, ha eleg gyakori, akkor menj vizsgalatra
2018. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Flagstaff ***** válasza:
Simán okozhatja vitaminhiány. Igyál meg gyorsan egy izotóniás italt, és hosszabb izzadás, sportolás után is mindig. Ha ez nem segít, orvos.
2018. szept. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egész pontosan magnéziumhiány okozhatja, vagy stressz..
2018. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gumorka válasza:
40%
Szerintem, hormonális problémák okozzák, de azért menj el orvoshoz, mond el milyen gyógyszereket szedsz,gondolom, ha megkérdezi, (persze sok rossz Mo-on élő házi orvos diagnoszta van) ne add fel.
2018. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zsuzs-Muzs ***** válasza:
50%

Ez olyankor fordulhat elő, amikor egy pillanatra kihagy a szívverés és utána egy erősebb dobbanással folytatódik normálisan tovább. Ez egy szívritmus zavar. Szokták mondani, hogy ha ritka, akkor ártalmatlan. Szerintem inkább jobb lenne egy ultrahangos vizsgálat, ahol kiderül, nincs-e valamilyen szívbillentyűhiba a háttérben. Érdemes lehet még inzulinrezisztencia vizsgálat./vércukor/

Valamint átgondolni, nincs-e valamilyen fertőzésed, pl. influenza, torokgyulladás, láz (esetleg streptococcus fertőzés...) a háttérben. Mert ekkor még antibiotikum is szóba jöhet.

2018. szept. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!