Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zindaclin+Skinoren arcra....

Zindaclin+Skinoren arcra. Hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Ma voltam bőrgyógyásznál, aki megállapította, hogy seborrheás a bőröm, ezért felírta a skinorent és a zindaclin 1% nevű krémet. Plusz ajánlott egy arclemosót is, amit esténként kell használni.

Na most az a kérdés, hogy a két krémet (zindaclin, skinoren) egyszerre kell használni? És ha igen, akkor mindkettőt este? Mert a skinoren tájékoztatója azt írja, hogy ne használjak mellette más szereket az arcomon.

Annyit mondott csak a bőrgyógyász, hogy a zindaclint akkor használjam, amikor erősek a tüneteim, a skinorent viszont mindennap. Tehát ez azt jelenti, hogy amikor zindaclint használok, akkor addig hagyjam abba a skinorent?


Soha nem volt még dolgom ilyen bőrgyógyászati krémekkel, úgyhogy elég tapasztalatlan vagyok ilyen szempontból. Egyébként nincs nagyon sok pattanás az arcomon, inkább csak zsíros a bőröm, és két oldalt, az orrom mellett piros.


2018. szept. 20. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen esettel még én sem találkoztam, pedig már rengeteg kenőcsöm volt aknéra. A legbiztosabb, ha felhívod a bőrgyógyászod, és megkérdezed tőle. Szerintem a Skinorent használd a betegtájékoztató szerint, ha pedig romlana a bőröd, hagyd abba ideiglenesen, és csak a Zindaclint kend.
2018. szept. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!