Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Két hete vakbél műtétem volt. Eddig teljesen normális volt a felépülés, de ma észrevettem, hogy a bemetszésnél, ami már összefort az alatt a böröm alatt egy pukli szerű, kemény valamilyen réteg lett, a metszés teljes hosszában van. Még kisebb nyomó érzésem van ott.


Ez csak a szövetek gyógyulása, vagy valamilyen műtéti következmény?



2018. szept. 20. 22:27
 1/3 anonim válasza:
Ez teljesen normális a belső varratokat nem vicrylből csinálják mint a külsőket, hogy ne kelljen kiszedni egy feloldódó anyagból oldják meg ami kissebb duzzanatokként lehet észrevenni miközben felszívódik ami hónapokba is telhet. Amíg ezek nem oldódnak fel addig a heg nem lesz teljesen sima. Vörös puklik vagy pusztulák megjelenhetnek, amikor a belső varratok a bőr felszín felé haladnak, de ez csak átmeneti és meleg eszközzel (törülköző, melegvizes zsepi) való nyomásra enyhülnek vagy el is tűnhetnek.
2018. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. szept. 21. 09:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínúleg az van amit kedves 1-es elmondott, de én a helyedben elmennék a körzeti meghízotthoz, hogy vizsgáljon meg! Vagy vissza kontrollra.
2018. okt. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!