Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől izzad ennyire a kezem?

Mitől izzad ennyire a kezem?

Figyelt kérdés

A kezeim és a lábfejeim a nap minden órájában izzadnak, bármit csinálok. Megmosom, megtörlöm, de semmit nem változik. Az egyetlen alkalom mikor nem izzad az a strandolás, mert ott a homok kiszárítja. Sokszor már nem is tudom használni tőle a telefonom, mert nem érzékeli a képernyő. Van, hogy már csurog az alkaromon (értelem szerűen akkor ha úgy tartom, mivel felfelé nem tud folyni), nagyon undorító és dupla olyan zavaró. A lábam annyira nem érdekel, a kezeim miatt vagyok mindig ideges. Ha fázok, ha melegem van, ha izgulok, ha nem, folyamatosan izzad. Sehol máshol, még a hónaljam is csak akkor szokott mikor 40 fok van vagy futok, de a kezeim folyton.

Az egyik kérdésem az, hogy ez mitől lehet? A másik pedig az, hogy mit lehet vele kezdeni? Tényleg nincs már ötletem.



2018. szept. 21. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Idegi alapon lehet ez. Meg talán a sziv működés sem normális. Ki kellene vizsgálni.
2018. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!