Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha ezt mondom az orvosnak...

Ha ezt mondom az orvosnak akkor kiír?

Figyelt kérdés
Már kb. 2 hete beteg vagyok és anyum elküldött suliba. Mostanra javult a helyzet de még mindig érzem a torkomon és az orromon, hogy nem kéne suliba mennem. Ma megyünk orvoshoz apummal, mert ő is beteg lett. "Már 2hete beteg vagyok, fáj a torkom és a fejem, hányingerem van". Ha ezt mondom az orvosnak, az jó?

2018. okt. 1. 06:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs lázhad, akkor nyugodtan mehetsz suliba.
2018. okt. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha reggel rendelt a doki, akkor jól elkéstem, de ha délután, akkor még nem. Nekem ez a tapasztalatom:

Ez orvosfüggő! Az enyém akkor is kiír, ha azt mondom, megfújt a szél, másoknak sokkal komolyabb indok felel csak meg. Ki kell ismerned, mennyire engedékeny vagy sem az orvosod.

Amúgy hányinger mellé nem rossz, hogy tegnap még úgy ment a hasad, hogy el se tudtál még orvoshoz se menni, mára enyhült pl széntablettától. Vagy: ma is volt lázad, csak egy VÉNY nélküli lázcsillapító (itt mondanám a gyógyszer nevét, pl Kalmopyrin, Paracetamol, stb a TV reklámokból ismertek) ideiglenesen levitte, de persze ha 4 óra múlva nem szeded be újra, megint fel fog menni a lázad. És persze nagyon nagyon gyenge is vagy. És átélt betegségeid tünetei, amire emlékszel és nem vizsgálható, azok közül is válogathatsz. Csak vigyázz, hogy túlzába se vidd, mert az is feltűnő lehet.

Attól függően, hogy mennyire megengedő vagy sem az orvos, ehhez kell igazítani a tünetek kreativitását.

2018. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a másodiknak. Hát már hamarabb mentem az orvoshoz:D

Kiírt szerdáig.

2018. okt. 1. 14:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Szuper! Örülök, hogy sikerült, szurkoltam!
2018. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!