Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Irritálódott anyajegy, ragassz...

Irritálódott anyajegy, ragassza le?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja érzékeny érintésre egy kiemelkedő anyajegy a hasam-mellkasom határán, a bőrgyógyász tegnap a fentieket mondta, hogy irritálódott, ragasszam le és 5-6 nap alatt megnyugszik. Járt már valaki így? Tényleg rendbe jött és nem volt a későbbiekben gond az anyajegyével? Nekem ezzel még sohasem volt hasonló, ha véletlenül mechanikai hatás érte, pár nap alatt már nem is éreztem, most viszont nem emlékszem semmi olyanra, ami külön irritálhatta volna. Eredetileg azt hittem, le fogja majd szedetni a bőrgyógyász... Melanómaszűrésen is jártam már külön, és nem változott a korábbi állapothoz képest, azt mondták. De azért én aggódom, meg zavar.

2018. okt. 3. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, látogasd meg a bőrgyógyászod, de okvetlen.
2018. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értő olvasás megy? Világosan leírtam, hogy a bőrgyógyász mondta, hogy ragasszam le, tegnapi napon.
2018. okt. 3. 17:54
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Figyelj, ha ennek ellenére zavar, akkor vetesd le, akkor megnyugszol te is.
2018. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ypszilon1980: Szándékomban áll, de azért kíváncsi lennék rá, hogy ilyen leragasztással vannak-e egyáltalán tapasztalatok. Én ugyanis most először hallottam ilyet "megoldásként".

(Arról nem beszélve, hogy maszekban levetetni 30 ezer fölött van, naiv módon meg voltam győződve arról, hogy ha ilyen jellegű gond van egy anyajeggyel, akkor azt közegészségügyben is leszedik.)

2018. okt. 6. 15:25
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Leszedik persze, ha kéred és zavar.

Leragasztástól van, amikor megnyugszik valóban, de azért nem minden esetben. Visszamehetsz és elmondod a dokinak, hogy megpróbáltad, de nem használt és szeretnél megszabadulni tőle.

2018. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!