Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kínos, ha néma csöndben korog...

Lilakatica kérdése:

Kínos, ha néma csöndben korog a gyomrom?

Figyelt kérdés

Azokon az órákon amikor kb. 10 percig néma csönd van és előtte nem eszek...néha korog a gyomrom, valamikor elég hangosan.

Egyáltalán hallható ez? Mert egyik barátnőm azt mondta nem(csak én hallom).Mennyire igaz ez?

Ez csak ilyenkor zavar, más órákon nem, mert akkor zaj van.



2018. okt. 5. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon hangosan korog, akkor mások is hallják és ha stresszelsz, hogy korogni fog, akkor attól is lehet. Ilyenkor igyál legalább pár kortyot, de ha nagyon zavar, akkor csinálj egy kis zaj, pl köhécselj. :-)
2018. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt szoktam néha,vagy zörgetni szoktam a füzeteimet.

Ez a pár korty víz jó ötlet,de azzal meg hangos nyelés a baj. Tudom ezektől már kész vagyok.:D

2018. okt. 5. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha iskolás vagy, nagyon egyszerű megállapítani, hallják-e a többiek. Ha hangosan röhögnek, akkor hallották, ha ilyet nem tapasztalsz, akkor nem hallották.
2018. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!