Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottatok tisztán beszélgeté...

Hallottatok tisztán beszélgetést néma csöndben?

Figyelt kérdés
úgy értem ha teljesen elvan minden csendülve és nincs ami zavarjon legyen ez éjjel vagy akár nappal úgy hogy minden ki van kapcsolva tv számitógép rádió és mintha egy valaki vagy akár többen is beszélgetnének és nem a szomszéd szobábol jön meg családi házban lakom és van egy elég agreszív kutyám is és ha kint van valami beszélgetés egyből ugat és olyankór mikor hallom nem szokot ugatni és ha valaki töllünk messzeb ről beszélgeten akkor kiabálást kéne haljak és hogy néma csendben jobban terjed a hang el hiszem de szigetelve van a házunk úgy hogy azt messzebről nem lehetne be hallani
2015. jan. 7. 02:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért terjed a hang jobban, ha csend van?

Néma csendben nem hallani beszélgetést, csak a csend üvöltését.

A belső hang hallásának léte nem függ a külső hangok hangerejétől.

.

Mivel nem használsz írásjeleket, először szóköz nélkül akartam válaszom írni, de meggondoltam magam...

Nem akarok másokkal kitólni.

2015. jan. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Phü, az írásod olyan, mint az "Állati elmék" első oldala.

Alig lehet megérteni. Ugye nem vagy magyar?


Kivételesen kedvező körülmények között előfordulhat, hogy egy távoli beszélgetést meghallasz, de ez ritka dolog.

Lehet hallucináció is.

2015. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!