Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vízipipázáskor feltétlenül...

A vízipipázáskor feltétlenül kerül füst a tüdőbe?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy vízipipát, de most ahogy utána olvastam azt találtam hogy akármit csinálok káros lesz a tüdőmnek. Eddig abban a hitben éltem, hogyha lávakövet teszek a vízi pipába és nikotin mentes ízesítőt, akkor egyáltalán nem lesz káros hatása. Namármost ahogy előbb említettem, a kettő nagyon ellentéte egymásnak. Szerintetek melyik igaz? Lehet rossz hatás nélkül vízipipázni? Válaszokat előre is köszi.

2018. okt. 9. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha letüdőzöd, akkor bizony kerül. Ha csak pöfékelsz, akkor ha kerül is, az olyan minimális mennyiségű, hogy semmi kárt nem tesz a tüdődben (kb. mintha az utcán sétálsz és elmegy melletted egy füstölő kipufogójú autó).
2018. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 A láva köves megoldásnál is ugyan ez?
2018. okt. 9. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs dohány, csak aroma, akkor nyilván főleg vízgőzből áll a "füst", az kevésbé terhelő a tüdőnek (hogy az aroma anyaga milyen vegyületeket tartalmaz, az más téma).
2018. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!