Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért marad mindig olyan a...

Miért marad mindig olyan a fenekem?

Figyelt kérdés

Elmegyek wc-re, nagy dologra, kitörlöm, már szinte mániákusan rengeteg papírral addig amíg már tényleg semmi nem látszik a papíron.

Eltellik 1-2 óra és elkezd borzalmasan viszketni a fenekem... Ilyenkor elmegyek wcre és újra törlöm papírral, ami tiszta kaka lesz ilyenkor... Egyszerűen nem értem, hogy maradhat ha komolyan már mániákusan teljesen tisztára törlöm



2018. okt. 10. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nedves WC-papírt, babapopsitörlőt próbáltad már? Én nagyvécézésnél minig használok olyat is, sokkal de sokkal jobb, mint a sima papír.
2018. okt. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Marad a bőrredőkben. Nedves papírral próbáltad? Ha otthon vagy, meg is moshatod. Ideális esetben nem kenődik szét a széklet a végbélnyílás körül, de ehhez az kell, hogy éppen optimális állagú legyen.
2018. okt. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
széthúzott pofákkal tojd ki utána még várjál kicsit, töröld ki megint várj és széthúzott pofákkal egy ujjal nyomd be egy kicsit a papírt ott szokott még egy kevés maradni, ami bőven elég ahhoz, hogy szép lassan szivárogjon
2018. okt. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mosd ki rendesen.
2018. okt. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pl munkahelyen nem tudom kimosni
2018. okt. 10. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:
De a popsitörlőt oda is be tudod vinni. És az is egy jó módszer, hogy az ujjadat enyhén bele kell nyomni a "lukba", annyira nem jó érzés, de tényleg onnan is ki kell törölni a cuccot. Én általában 2x törlöm popsitörlővel és utána 1x rendes papírral.
2018. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beleizzad a tomporod és az "mossa" még ki egy kicsit utána.
2018. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!