Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normalis egy korháztól?

Ez normalis egy korháztól?

Figyelt kérdés

Mar eleg regota hullik a hajam csomokba,mindig bevan gyulladva a mandulam,gennyezik,kiuteseim vannak tole...

Voltam sok ful-orr gegesznel de egyik sem javasolta a kivetelet.. ezert elkellett mennem pestig egy maganklinikara hogy kivegyek nekem. 2 het mulva lesz a mutet. Penteken mutenek delutan es szombat reggel 10 orakkor mar haza kuldenek. Ez a fel nap szerintem marha keves egy mutet utani korhazba labadozasra. Raadasul 3 orara lakok pesttol es ha bajom lesz nemtudok visszamenni sem egyrol a kettore.

Szerintetek normalis hogy mar fel nap utan haza kuldenek?? Mas bent fekszik mandulamutet utan 1 hetet...

20/L



2018. okt. 12. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
33%
Magyar korházból örülj, hogy mielőbb távozhatsz!
2018. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna ki a kérdést. :)

Ugyanígy voltam én is anno, annyi, hogy nekem nem hajhullás és folytonos gyulladás miatt volt a gond. Nem tudtak rájönni mi a probléma, jártam az orvosokat bő 2 évig, magamtól gyanakodtam a mandulámra. A lekhelyem környékén lévő fül orr gégészek kizártnak tartották, hogy a mandulámmal legyen a gond, ezért elmentem egy Pest mellettihez is, aki mondta hogy előfordulhat, hogy az okozza a tüneteimet, de csak műtétes eltávolítás útján lehet kideríteni, ha elküldi szövettanra. Mivel már nagyon szerettem volna, hogy vége legyen az egésznek, így bevállaltam így is, hogy nem tuti, hogy az a hunyó. Nekem is Pesten volt a műtét és persze beigazolódott, hogy az volt a hunyó.

Engem is fél nap után küldtek haza, és két órára laktam kocsival Pesttől. Megbeszéltem a dokival, hogy kontrollra elmegyek a hozzám legközelebb lévő megyei kórház fül orr gégészetére. Erre egy hét múlva került sor, bent is tartottak, több mint két hétre, de ez már egy másik történet. :)


Egyébként általában mindenhol csak ilyen 1-2 napig vannak bent az emberek, kivétel, ha valakinek idősebb korban veszik ki,vagy ha rögtön komplikáció lép fel.


Előre is kitartást, sajnos nem egy leányálom, de ki lehet bírni azért. 28/F

2018. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!