Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, ha felnőtt korban...

Normális, ha felnőtt korban alvás közben valaki egyszer bepisil? Vagy már egy alkalom is gond lehet?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi történt, itt vagyok majdnem 24 éves és most éjszaka csak úgy megesett, utoljára 20 éve volt ilyen. De fel is ébredtem rá most. Kb. egy korty vizet ittam csak alvás előtt, ami elvileg nem sok. Vagy lehet, hogy lelki okai voltak és csak az elmúlt 3 hét problémái miatt történt? Mással is megesett már ennyi idősen?


24/N


2018. okt. 11. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Nem, nem normális, ha legmélyebb álmodban voltál, akkor sem. Lehet, hogy nem elég erősek a záróizmaid, próbáld edzeni őket, Pilatesen mondták, hogy úgy kell, hogy mikor pisilsz a wc-n, akkor kicsit engeded, tartod, engeded, tartod.
2018. okt. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mélyebben aludtál. Ne izgasd magad miatta. Velem is előfordult már.
2018. okt. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer fordult elő, hanyatt fekve és felhúzott lábbal aludtam, ráadásul álmomban vécét kerestem, amit meg is találtam. A többit kitalálod. Akkor voltam 22. Azóta rettegek, hogy megint bepisilek, pedig soha nem fordult elő, még akkor sem, amikor azt álmodtam, hogy vécén vagyok. Semmi egészségügyi problémám nincs.
2018. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen, de olykor-olykor mindenkivel megeshet, ne aggódj. Valószínűleg annyira mélyen aludtál, hogy nem ébredtél fel időben a vizelési ingerre.
2018. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy talán a nyugtató miatt történt, amit régebben az orvos felírt. Egy ideje nem szedtem, de most este bevettem egyet, mert nagyon kivoltak az idegeim. Talán amiatt aludtam túlságosan, vagy nagyon izomlazító hatása van. Vagy mindkettő. Azt már megszoktam, hogy néha véres lesz reggelre az ágy, de ez nagyon kellemetlen.
2018. okt. 11. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj. Én mikor bepisiltem gyerekként mindig azt álmodtam hogy megyek a vécére s pisilek s a nedves lepedő ébresztett fel. A minap is álmodtam hogy pisilek, megijedtem s erőszakkal kirántottam magam az álomból. De szerencsére nem pisiltem be csak éreztem hogy nagyon kell. Ha nem rántom ki magam az álomból akor bepusilek.
2019. nov. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!